Gwarancje

Gwarancje

Szanowny kliencie!

 

Przyszło nam żyć i pracować w czasach niełatwych. Każdy z Nas na swój sposób odczuł globalny kryzys ekonomiczny, który zmusił wszystkich do oszczędniejszego życia. Ważne jest więc, aby starać się płacić jak najmniej, jednocześnie nie rezygnując z tego co jest przecież wartościowe, a nierzadko i konieczne.

Wychodząc więc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów stworzyliśmy niepowtarzalną i unikalną ofertę zakupu naszych produktów z Gwarancją Najniższej Ceny. Gwarancja ta oznacza, iż w przypadku znalezienia w którejkolwiek innej firmie oferty zakupu tego samego nagrobka po cenach niższych, niż te oferowane w naszym serwisie, zwrócimy Ci różnicę w cenie.

NCG

Bazując na doświadczeniach własnych oraz firm współpracujących, oddajemy w Twoje ręce Gwarancję 100% Jakości. W ten oto sposób, oprócz atrakcyjnej ceny gwarantujemy również to, iż towar zakupiony przez Ciebie w naszym serwisie spełni wysokie kryteria jakościowe. Obejmują ona skazy w materiale z jakiego wykonany został nagrobek (granit) oraz jego obróbkę zewnętrzną (poler, krawędzie). A co jest bez wątpienia ważne – gwarancja ta udzielana jest dożywotnio.

Tak więc, Szanowny Kliencie, otrzymujesz od nas nie tylko GWARANCJĘ 100% JAKOŚCI, która pozwala Ci się czuć pewnie i bezpiecznie podczas każdego zakupu, ale także GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY. Z nami możesz czuć się pewnie!

Czy znasz lepszą i korzystniejszą dla Ciebie ofertę?

 

Krzysztof Manikowski

Koordynator serwisu.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Gdy kupię u Państwa nagrobek i później znajdę u konkurencji tańszy…

Czy wtedy też obowiązuje mnie Gwarancja Najniższej Ceny? (jeśli tak, to jak długo po zakupie nagrobka obowiązuje ta opcja?)

Opcja GNC (Gwarancja Najniższej Ceny) dotyczy nagrobków zakupionych w formule Złap Okazję. Na znalezienie atrakcyjniejszej oferty cenowej macie Państwo 12 m-cy. W przypadku, gdy znajdziecie Państwo inną firmę sprzedającą nagrobek w niższej cenie, zwracamy różnicę w cenie.

Czy prowadzicie negocjacje cen z wybranym przeze mnie kamieniarzem?

Oczywiście, istnieje taka możliwość. Jednak bez względu na to porównujemy ceny z firmami współpracującymi z nami, natomiast ostateczny wybór należy do klienta. Należy jednak pamiętać, że w przypadku wybrania przez klienta oferty mniej atrakcyjnej cenowo, podstawowym wyznacznikiem GNC będzie złożona mu wcześniej oferta.

Czy muszę być obecny podczas negocjacji z zakładem kamieniarskim?

Nie! Wręcz przeciwnie. Sposób prowadzenia przez nas negocjacji cen jest poufny. Są one prowadzone przez pracowników naszej firmy, tylko i wyłącznie z udziałem właściciela / pełnomocnika zakładu. O efekcie negocjacji klient informowany jest po ich zakończeniu.

Czy zamawiając większą ilość nagrobków dostanę dodatkowy rabat?

Usługa Złap Okazję dotyczy kompleksowej obsługi w zakresie jednego nagrobka. Klient nabywa go wówczas w cenach hurtowych/promocyjnych/wyprzedażowych. Każdorazowo uzyskuje najniższą z możliwych cen, zatem ilość nie ma znaczenia.

W jaki sposób zabezpieczacie nagrobki podczas przesyłki?

W sposób adekwatny do konkretnej sytuacji. Najczęściej nagrobki pakowane są w specjalistyczne skrzynie, które gwarantują duże bezpieczeństwo przesyłki. Prócz tego, w większości przypadków, przesyłki są ubezpieczone na wypadek różnych nieszczęśliwych sytuacji.

Co powinienem zrobić, gdyby nagrobek doszedł do mnie uszkodzony?

Zgłosić to niezwłocznie na naszą infolinię!

W zależności od sytuacji nasz pracownik poda właściwy sposób postępowania.

Uszkodzony nagrobek, lub jego element należy sfotografować.

(wystarczy zdjęcie wykonane telefonem z funkcją aparatu)

 

 

Tę stronę znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. szukając:

  • www nagrobekgranit pl
  • nagrobekgranit pl
  • Gwarancja na nagrobki
  • hurtownie nagrobkow chetne wstawic towar kamieniarzom?
  • gwarancja dożywotnia na nagrobek

Dodaj komentarz